Gerçek Yaprak Döner

Hijyenik ortamda kendi ustalarımızca hazırlanır.

Bu döner yenir...

Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile, kaliteli dönerin ancak kaliteli et kullanılırsa olacağının bilinci ile “koşulsuz müşteri memnuniyeti “ ilkesini benimseyerek insan sağlığına olan saygımızla gıda kalitesini sürekli kılmak, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin aynı standart ve kalitesinde devamını kontrol meaknizmalarıyla sağlayarak, karşılıklı güven ve lezzet sloganı ile tüm gücümüzle profesyonel bir ekiple çalışıyoruz…

Şubelerimize etlerimiz Türkiye ‘de yetişmiş 1. sınıf etlerdir. Her noktasında veteriner ve gıda mühendisleriyle onlarca kontrolden geçerek soğuk zincir bozulmadan şubelerimiz gelir. Etlerimiz akşamdan tamamen bize özel ve reçetesi gizli sos ile marine edilerek dinlenmeye alınır. Sabah döner ustalarımız hijyen ve özen kurallarının üst düzeyde olduğu ortamlarda etleri tek tek dikkatlice dizerler. Gelişmiş tekniklerle sinirlerinden özel olarak ayrılan ve yaprak haline getirilen %100 Yaprak Et dönerimiz taze olarak sizlere ulaştırlır ve günlük ihtiyaca göre şubelerimizde alanının uzmanı ustalarımız tarafından şişlere takılarak servise hazır hale getirilir. Her gün taze olarak hazırlanırlar.

Siz değerli misafirlerimize en verimli damak tadı ile sunumunu yaparak beğeninize sunmaktayız. Bu anlayış ile her zaman misafirlerimize kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla birlikte hizmet vermek vazgeçemeyeceğimiz CS Döner olarak bizlerin ilk kuralıdır.

l1